Frivilliga Flygkåren - FFK
Frivilliga Flygkåren - FFK

Styrelsen

Styrelse i Frivilliga Flygkåren

Representerar länsavdelning Ordinarie Ledamöter
FFK/KS Ordförande
Roland Ekenberg, rolekenberg@gmail.com
Värmland Vice Ordförande
Tommy Wirén, v.ordf@ffk.se
Kalmar Ledamot
Hans Gerremo, gerremohans@gmail.com
Södermanland Ledamot
Bengt Torsek, d@ffk.se
Norrbotten Ledamot
Stefan Nieminen, styrelse.stefan@ffk.se
Västra Götaland Ledamot
Magnus Falck, cpil.o@ffk.se
Uppland Ledamot
Magnus Träff, cpil.c@ffk.se
Halland Ledamot
Jan-Olof Andersson, janne.andersson@pyrapp.se
Kårstaben Kårchef
Thomas Alexandersson, thomas.alexandersson@ffk.se
Västra Götaland Ordförande YP
Felix Jansson, felix2317@hotmail.se
Representerar länsavdelning Adjungerade och suppleanter
Västra Götaland Kvalitetschef
Roger Axelsson Adjungerad, kvalitetschef@ffk.se
Skåne Suppleant
Peter Falk, lm@ffk.se
Stockholm Suppleant
Fredrik Wengelin, styrelse.fredrik@ffk.se
Stockholm Suppleant
Peter Lovén, peterffkab@gmail.com
Gotland Suppleant
Mats Ekelund, info@sjalsosmallarms.se
Västernorrland Suppleant
Lars Sundlöf, y@ffk.se
Gävleborg Suppleant
Richard Jovanovic, x@ffk.se
Kårstaben Stf Kårchef
Daniel Jansson, daniel.jansson@ffk.se
Gävleborg Suppleant Vice ordförande YP
Sara Valleräng, sara.vallerang@gmail.com
Västra Götaland Revisor, adjungerad
Håkan Wennström, hakan@wennstrom.eu
Stockholm AOPA:s styrelse, adjungerad
Fredrik Brandel, fredrik.brandel@yahoo.se
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share

Login

tjugo + 7 =

Lost your password?