Frivilliga Flygkåren - FFK
Frivilliga Flygkåren - FFK

Styrelsen

Styrelse i Frivilliga Flygkåren

Representerar länsavdelning Ordinarie Ledamöter
FFK/KS Ordförande
Roland Ekenberg, rolekenberg@gmail.com
Värmland Vice Ordförande
Tommy Wirén, v.ordf@ffk.se
Kalmar Ledamot
Hans Gerremo, gerremohans@gmail.com
Södermanland Ledamot
Bengt Torsek, d@ffk.se
Norrbotten Ledamot
Stefan Nieminen, stefan.nieminen@live.se
Stockholm Ledamot
Peter Lovén, peterffkab@gmail.com
Uppland Ledamot
Magnus Träff, cpil.c@ffk.se
Halland Ledamot
Jan-Olof Andersson, janne.andersson@pyrapp.se
Stockholm Ordförande FFK Ungdom
Joakim Svanfeldt, joakim.svanfeldt@ungdom.ffk.se
Representerar länsavdelning Adjungerade och suppleanter
Västra Götaland Kvalitetschef
Roger Axelsson Adjungerad, kvalitetschef@ffk.se
Gotland Suppleant
Mats Ekelund, info@sjalsosmallarms.se
Västernorrland Suppleant
Lars Sundlöf, y@ffk.se
Skåne Suppleant
Peter Falk, lm@ffk.se
AOPA AOPA:s styrelse, adjungerad
Fredrik Brandel, fredrik.brandel@yahoo.se
Kårstaben Stf Kårchef, adjungerad
Daniel Jansson, daniel.jansson@ffk.se
Uppland Suppleant Vice ordförande FFK Ungdom
Felix Jansson, felix.jansson@ungdom.ffk.se
Västra Götaland Revisor, adjungerad
Håkan Wennström, hakan@wennstrom.eu
Valberedning
Ingvar Bragd, 0706-083511, ingvar.bragd@telia.com
Nils-Martin Karlsson, 0732-471584, nils.martin.karlsson@gmail.com
Bengt Laurell, 0705-187130, info@bl-tech.se
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share

Login

18 − 16 =

Lost your password?